Sivuja päivitetään

Tuuspartion kotisivut eivät valitettavasti ole tällä hetkellä käytettävissä. Tarkista parin päivän kuluttua uudelleen. Yhteystiedot löytyvät alta.


Yhteystiedot

Kolon osoite
Varuskunnankoto 2B, Hyrylä
pommisuoja (ei postiosoite!)

Lippukunnanjohtaja

Jonna Mäkinen
jonnna.m@gmail.com

Apulaislippukunnanjohtaja

Juuso ”jude” Lindberg
juuso.nikkinen@gmail.com

Taloudenhoitaja

Suvi Niemelä
niemela.suvi@gmail.com
Kaisa Frisk
kaisa.frisk@gmail.com

Liittymisyhteyshenkilö

Petra Ilvonen
petra.ilvonen@hotmail.com

Jäsenrekisterinhoitaja

Annemari ”Tiipu” Kumpula
kumpula.annemari@gmail.com

Koulutusvastaava

Sanni Frisk
sannifrisk@hotmail.com

Ylempi ikäkausivastaava

Anna Kröger
anna.kroger@kolumbus.fi

Sihteeri, Suurjuhla-yhteyshenkilö

Bea-Lina Holmberg
bealina.holmberg@gmail.com

Varastonhoitaja, Johtajahuolto

Kasper Nurmi
kasper.nurmi@elisanet.fi
Henna Muukkonen
henna.muukkonen@gmail.com

Tuusulan alueohjaaja

Veera Hatakka
veera.hatakka@gmail.com